Nabídka kurzů v době letních prázdnin 2019

Na období letních prázdnin v roce 2019 jsme přichystali následující nabídku týdenních kurzů v příměstské variantě (ubytování nezajišťujeme). Veškeré kurzy budou probíhat v hlavním areálu Technické univerzity v Liberci. Kurzy budou probíhat vždy od pondělí do pátku v čase od 8 do 15 hodin, v kurzovném jsou zahrnuty veškeré náklady včetně obědů v menze Husova. Cena kurzu je 2300,- Kč vč. DPH.

Kurz Programování LEGO robotů pro 5. až 7. třídu ZŠ

Termíny:
- 8. - 12. 7. 2019,
- 5. - 9. 8. 2019,
- 26. - 30. 8. 2019.

Místo výuky: TUL, Hálkova 6, Liberec 1 (budova A, učebna TK3).
Náplň: Kurz je zaměřen na praktické zvládnutí prací se stavbou a programováním LEGO robotů. Po sestavení robota se děti seznámí s prostředím programu LabVIEW, ve kterém budou robota programovat. Dále poznají všechny jeho senzory, kterými robot dokáže "zkoumat" své okolí a naučí se je využívat pro řízení funkcí robota - především jízdy. Seznámení se senzory je doplněno i teorií o funkci a o jejich praktickém využití ve výrobě a v reálném životě. Na konci kurzu si postaví ve dvojicích vlastního robota, kterého si vybaví zvolenými senzory a také si ho sami naprogramují. Kurz nevyžaduje žádné předchozí znalosti, podmínkou je pouze logické myšlení a chuť programovat robota.

Garant: Ing. Lenka Kretschmerová, Ph.D., tel: 602 979 173 (po - čt 18 až 21).

Úspěšné vyplnění předběžné přihlášky neznamená automatické přijetí, v případě naplnění kurzu se ale budeme snažit informovat obratem. Smluvní podmínky a instrukce k platbě za kurz budou odeslány e-mailem.

Organizátoři si vyhrazují právo kurzy při nenaplnění kapacity neotevřít!

Všeobecné podmínky realizace prázdninových vzdělávacích aktivit

Při nejasnostech použijte tento e-mail.